Kurs – rehabilitacja w śpiączce

01-02.12.2018

Rehabilitacja osób w śpiączce i ograniczoną percepcją

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś jak poprawić swój warsztat pracy z ciężko chorymi?

Być może żyjesz i pracujesz w przekonaniu, że jest gdzieś wiedza która czeka na Ciebie a twój pacjent chce abyś zastosował/a u niego?

Czy może być tak, że po kursie wrócisz do swojego gabinetu, do swoich chorych i będziesz uzyskiwał dużo lepsze efekty mniejszym nakładem energii?

Rehabilitacji osób w śpiączce i z ograniczoną percepcją, stworzony na podstawie doświadczenia w ponad 15-sto letniej pracy w której miałem możliwość pomagania ogromnej liczbie osób, jest zestawem technik zgodnych z zasadami Stymulacji Bazalnej, Bobath oraz PNF.

Na kursie dowiesz się jak stać się wyjątkowym terapeutą, otrzymasz „narzędzia” do pracy z osobami przebywającymi tak w oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej jak i w Zakładach Opiekuńczo Leczniczych ale także tych przebywających w domach z rodziną.

Zebraną i pogłębioną ciągle wiedzę i doświadczenie w cały prosto przekazany system zabierzesz ze sobą do swojego gabinetu, miejsca pracy i do swoich podopiecznych.

Wyobraź sobie, ze siedzisz na jedynym kursie o tej tematyce w grópie terapeutów którzy borykają się z podobnymi problemami w swojej pracy,

Zaraz po kursie zabierzesz doświadczenie z takich metod jak Stymulacja Bazalna, Bobath, PNF i świadome wprowadzisz ja do postepowania rehabilitacyjnego z chorymi, od obserwacji po wyciąganie wniosków i planowanie skutecznej terapii. Punktami kluczowymi tego kursu jest wprowadzenie uczestnika do elementów percepcji, ruchu, komunikacji, myśli, znaczenia środowiska jak i doświadczeń społecznych. Na kursie tym w prosty sposób dowiesz się jak modyfikować wzorce funkcjonalne z konceptu PNF aby były skutecznym i bardzo dobrym narzędziem w terapii, jak rozpatrywać znaczenie zasad Bobathów oraz Stymulacji Bazalnej.

Polecam!

Jeśli śpiączka jest dla ciebie zagadką zmień to i stań się ekspertem w tej dziedzinie!

Czas trwania kursu podstawowego: 2 dni
Data kursu: 1-2 grudnia 2018r.
Miejsce kursu: Opole
Cena: 750zł
Wielkość grup: 22 osoby

Grupa docelowa: Fizjoterapeuci. Pielęgniarki, Neurologopedzi, opiekunowie medyczni, opiekunowie faktyczni (brat, siostra, ojciec, matka… każda osoba która na o dzień chce pomagać lepiej, skuteczniej i z mniejszym nakładem siły fizycznej nie męcząc ani siebie anichorego)

Jeśli jesteś z daleka a chcesz aby kurs został przeprowadzony w twojej placówce? Zadzwoń do nas zrobimy wszystko aby szkolenie zorganizować w miejscu twojej pracy!

Napisz do nas lub zadzwoń: 609649876

Prowadzący:

Dr Grzegorz Biliński, asystent kursów Stymulacji Bazalanej, specjalista fizjoterapii, nauczyciel akademicki od 2004 roku, instruktor Aktywnej Rehabilitacji, dyplomowany terapeuta takich koncepcji jak min.: PNF, Bobath, metoda Domana